Washington uçak kargo hizmetleri, Türk havacılık sektörünün prestijli markası Servex Air tarafından en ekonomik şekilde sağlanmaktadır. Bireysel ya da kurumsal her türlü kargonuzu okyanus ötesine güvenle taşıyan Servex Air ekipleri, gönderilerinizin teslimatını büyük bir hızla gerçekleştirmektedir. Washington uçak kargo faaliyetlerimiz, özellikle acil sözleşme, evrak ya da tam zamanında yetişmesi gereken doğum günü hediyesi gibi gönderileriniz için en iyi taşımacılık çözümüdür. Bunun yanı sıra makine, numune, ihracat ve ithalat malları gibi her türlü ürünü de ebat – ağırlık sorunları yaşamadan taşıtmanız mümkündür.

Alternatiflerden İstediğinizi Seçin

Washington uçak kargo hizmetleri çerçevesindeki farklı seçeneklerle müşterilerine esneklik sunan Servex Air ile ‘kapıdan kapıya’ ya da ‘kapıdan havalimanına’ teslimat gibi alternatifler arasından dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Müşterilerimizin gönderilerine göre tercih edebileceği alternatifler ve fiyatlar hakkında, uzmanlarımız tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Servex Air’in internet sitesi ya da telefon numarası üzerinden ulaşabileceğiniz uzman ekiplerimiz, müşterilerimizin soru ve sorunları için her daim gereken desteği sağlamaktadır. Servex Air’ in Washington uçak kargo faaliyetlerinden yararlanmaya karar verdiğiniz andan itibaren size kalan sadece aldığınız garantili, ekonomik ve son sürat hizmetin ayrıcalığını yaşamaktır.

Şeffaf ve Güvenilir Hizmet

Servex Air’in Washington uçak kargo hizmeti, firmanın sahip olduğu güçlü altyapı ve tecrübe sayesinde kusursuz şekilde yerine getirilmektedir. Gönderileriniz sizden teslim alındıktan sonra uluslararası standartlarda paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özel eğitimli profesyonel ekibimiz tarafından gümrük işlemleri gibi prosedürler tamamlanmakta ve son teknolojilere sahip modern uçaklarla kargonuzun hiçbir hasar görmeden, tam zamanında varış noktasına ulaştırılması sağlamaktadır. Müşterilerimize de değerli kargoları için hiçbir kaygı yaşamamaları adına tüm bu süreci online olarak takip edebilme imkanı sunulmakta, teslimat süreci en şeffaf şekilde tamamlanmaktadır.

Washington’daki Havaalanları

Servex Air, dünyada hava kargo taşımacılığının en gelişmiş ve yaygın olduğu ülkelerden biri olan Amerika Birleşik Devletleri’ nin başkenti Washington D.C’ye büyük önem vermektedir. Parsiyel kargo hizmetlerinin yanı sıra kargo uçağı kiralama ve kurye hizmetleri de sunan Servex Air, Washington’daki en tanınmış acente ve havayolu şirketleri ile işbirliği içinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Washington’da üç havalimanı bulunmaktadır. Dulles Havaalanı ve Baltimore – Washington Uluslararası Havaalanı şehir merkezinden 42 kilometre uzaklıktadır ve şehire 45 dakikada ulaşılmaktadır. Şehire en yakın olan Ronald Raegan Havaalanı’ndan da 15 daikada şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Washington’ın çevresindeki diğer havalimanları ise Hagerstown (110km), Salisbury-Ocean City, Lancaster (152km) ve Richmond (152km) (Amerika Birleşik Devletleri) Havaalanı’dır.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]