İngiltere uçak kargo hizmetleri için doğru firma seçimi çok önemlidir. Ülkemizde henüz yeni yaygınlaşan uçak kargo hizmeti özellikle Avrupa’da uzun yıllardır tercih edilmektedir. İngiltere’de bu anlamda destek veren servex air olarak ülkede şehirler arası ve uluslararası vip kargo hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz ithalat ve ihracat yapan kurumsal firmalar ile acil paket göndermek isteyen bireysel müşterilerden oluşmaktadır. Müşterilerimiz için hızlı fiyat bilgisi ve teslimat saati hakkında bilgi alabilecekleri bir çağrı merkezimiz bulunuyor. Koşullar ne olursa olsun teyit ettiğimiz saatte gönderileri alıcılarına teslim ediyor, önemli evraklarını ilgili kişilere güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

servex air, zamandan tasarruf sağlayan uçak kargo hizmetinin tüm aşamalarını gerçekleştiren deneyimli bir firmadır. servex’in temel hizmet alanı olarak sunduğu uçak kargo, ekonomik ve hızlı yapısı ile diğer kargo alternatiflerine göre bir adım öndedir. Arz talep çizgisinde sürekli gelişme ivmesindeki uçak kargo hizmeti, iç dinamikleri ile son derece avantajlı bir seçimdir. Uçak kargo gönderilerinizin boyutunun, ağırlığının sizin belirlediğiniz ölçülerde olması, herhangi bir kısıtlama olmaması da büyük bir avantajdır.

İngiltere Kargo Hizmetleri

İngiltere, dünya ekonomisinde önemli yeri olan, büyük güce sahip bir ülkedir. Oldukça kozmopolit bir yapısı vardır. Birçok ırktan insanın hayatını sürdürdüğü bu ülkede iletişim son derece önemli bir konudur. Okul hayatı, iş hayatı ya da özel hayat içerisinde sürekli bir iletişim ağı vardır. Sanal ya da gerçek olarak sürdürülen bu iletişimin en önemli ayaklarından bir tanesi de kargo ile gerçekleştirilen iletişim yöntemidir. servex havacılık, insanlar arasındaki bu iletişim bağını kuvvetlendiren, İngiltere uçak kargo kategorisi ile bu devasa iletişim ağına ortak olmaktadır. Bu ağ içerisinde birçok kategori bulunmaktadır. İş ilişkilerinde önemli bir evrak ya da dosya gönderimi İngiltere uçak kargo sayesinde son derece güvenli bir şekilde yerine ulaşmaktadır. Aynı şekilde eğitim hayatınız için gerekli belgelerin gönderimi de İngiltere uçak kargo güvencesi ile teslim alınmasını istediğiniz kişilere ya da kurumlara iletilmektedir. Tüm bu gönderilerin bir boyutu ya da bir ölçüsü yoktur. Büyük bir koli ya da kutu, küçük bir evrak dosyası ya da bir paket… servex, tüm gönderilerinizi aynı hassasiyet ve özen ile taşımaktadır.

Marka Ülke: İNGİLTERE

Son derece renkli ve büyülü bir ülkedir. Hem ekonomisi, hem sosyal hayatı, hem spor hayatı, hem kültürü son derece gelişmiştir. New York, Cambridge, Manchester, Londra, Cardiff, Oxford, Liverpool, Newcastle, Blackpool, Brighton gibi popüler bölgeleri ile dünyaca tanınan bir ülkedir. Edebiyatı, tarihi, mimarisi ve daha birçok özelliği ile marka olmuş İngiltere, mutlaka gidilmesi gereken destinasyonların başında yer alır.

İngiltere Hakkında

Birleşik Krallığı meydana getiren dört ülkeden en büyüğü ve merkezi olan, Avrupa’nın batısında ve Büyük Britanya Adası’nda yer alan İngiltere’nin kuzeyinde İskoçya, batısında Geller bulunmaktadır. Başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri Londra olan ülkenin resmi dili İngilizcedir. Yönetim biçimi ise monarşidir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla kraliçe ve başbakandan oluşmaktadır. Çoğunluğunu İngilizlerin oluşturduğu ülkede çeşitli etnik gruplar da yaşamaktadır. Tahmini nüfusu 51.092.000 olmakla birlikte yüzölçümü 130.395 km² ‘dir. İngiltere’de kullanılan para birimi İngiliz Poundu’dur. Kültürel, endüstriyel, ekonomik turistik ve tarihi açıdan en önemli şehirleri; Londra, Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Hull ve Nottingham’dır. Ilıman iklimin hakim olduğu ülkenin genelinde sıcaklık 0 derecenin altına düşmemekle birlikte 32 derecenin üstüne de çıkmamaktadır. Gulf Stream sıcak su akıntısı iklim üzerinde büyük bir etki yaratmaktadır. Kış mevsimi yumuşak sıcaklıklarla geçer. Yaz mevsimi ise serin geçer. Yağmur yağışının bol görüldüğü ülkede yağmurun en az yağdığı aylar mayıs, haziran, eylül ve ekim aylarıdır. Sıcaklığın en yüksek olduğu ay ise temmuz ayıdır.

Endüstri sektöründe çığır açan sanayi devriminin başladığı ülke olan İngiltere çalışan işçi sayısının yaklaşık olarak yüzde 40’ı sanayi sektöründe çalışmaktadır. Kömür yataklarının olduğu bölgelerde yoğunlaşan sanayi sektörünün temeli hidrokarbon üretimidir. Dünyanın en büyük 4. ekonomisine sahip olan ülke denizcilik sektöründe de oldukça başarılıdır. Dünyadaki gemilerin yüzde 10’una sahip olan ülkede balıkçılık da önemli bir gelir kaynağıdır. 400 bin ton civarında sentetik tekstil üretiminin olması tekstil sektörünün önemli bir geçim kaynağı olmasını sağlamaktadır. Tarım sektöründe pek gelişme gösterememesinin asıl sebebi tarıma elverişli topraklarının çok az sayıda olmasıdır. Ekiciliğin dışında hayvancılık oldukça gelişmiştir.

Ülkenin başkenti olan Londra şehri aynı zamanda İngiltere’nin yüzölçümü bakımından en büyük şehridir. Deniz ikliminin genelinde hakim olduğu şehirde yaz mevsimi genellikle sıcak geçer. İngiltere’nin sembolleşmiş tarihi ve modern yapılarının bir çoğu Londra’da bulunmaktadır. Ülkenin kültürünü yansıtan bu yapılar; İngiliz Müzesi, Buckhingham Sarayı, Westminster Sarayı, Hyde Park, Tower Bridge, Trafalfgar Meydanı, The London Eye, Londra Kulesi, Big Ben, Oxford Street, Ulusal Galeri, Greenwich Parkı, Doğal Tarih Müzesi’dir. İngiltere’nin bir diğer önemli şehri ise kuzeybatısında yer alan Manchester kentidir. Özellikle sanayi devrinin yaşandığı dönemde ve hala büyük önem taşıyan bu şehir, sanat, medya, kültürel organizasyonlar ve eğlenceler, tarih, eğitim, ticaret, sanayi gibi sektörlerde oldukça gelişmiş bir şehirdir. Manchester’ın tahmini nüfusu 2.240.230’dur. Şehrin ziyaret edilecek en güzel mimari yapıları; Savaş Müzesi, Manchester Müzesi ve Manchester Katedrali’dir.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]