Servex Global, 15 yılı aşkın tecrübesiyle kargo, havacılık ve havayolu sektörlerinde hizmet vermektedir.Yurtdışı kargo uçak kiralama hizmetleri, yurtdışı parsiyel kargo gönderimi, yurtdışı kurye hizmetleri ve her çeşit hava aracı kiralama hizmetleri şirketimiz tarafından verilmektedir. Operasyonlarda talep edilmesi durumunda kara ve deniz taşımacılığı hizmetide sunulmaktadır.

servex|sea; konteyner taşımacılığında ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olup kısa zaman içinde ihracat ve ithalat servislerinde söz sahibi kurumlar arasına girmiştir. Global acente ağımız ve anlaşmalı armatörlerimiz ile global konteyner taşımacılığında sizler için birer çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz .

servex Global Uluslararası Nakliyat olarak kara yolu servisimizi butik olarak tanımlarız çünkü sektörde alışılagelen bir çok destinasyona seri üretim hizmet vermek yerine, ara ülkelerde boşaltma veya yükleme yapmadan, sadece karayolu üzerinden (tren, RO-RO kullanmaksızın) ve sadece belirli destinasyonlara direk servis vermekteyiz.

İhracatçı şirketlerin her türlü doküman ve numune değerindeki gönderilerinin 200 üzerindeki ülkelere hızlı ve güvenli şekilde kapıdan kapıya taşınmasını ve teslimini sağlar.Avrupa’nın tüm ülkelerine 1 iş günü sonra, diğer ülkelere de ulaşım süresi listesindeki belirtildiği en kısa sürede dağıtımını sağlar

servex Global gümrük müdürlüğümüz birçok iş sanayi dalında hizmet vermektedir. İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm gümrüklerde iş hacmine sahip firmamızın AHL, Halkalı, Erenköy, Ambarlı, Haydarpaşa, Sabiha Gökçen Havalimanı Gümrüklerinde irtibat masaları bulunmaktadır.