Servex Global, 15 yılı aşkın tecrübesiyle kargo, havacılık ve havayolu sektörlerinde hizmet vermektedir.

Yurtdışı kargo uçak kiralama hizmetleri, yurtdışı parsiyel kargo gönderimi, yurtdışı kurye hizmetleri ve her çeşit hava aracı kiralama hizmetleri şirketimiz tarafından verilmektedir. Operasyonlarda talep edilmesi durumunda kara ve deniz taşımacılığı hizmetide sunulmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz müşterilerinin başarası için tutkulu bir şekilde çalışmaktadır. Ekibimizin tüm üyeleri, her operasyonda müşteri memnuniyeti anlayışına sahiptir.

Uluslararası kargo taşımacılığı yapan şirketimiz İstanbul merkezlidir.

Servex Global yurtdışı gönderimleriniz veya gelen kargolarınızın kilosu, hacimi ne olursa olsun hizmet verebilmektedir. Bir paket, zarf, koli ve benzeri taşımacılıkların yapılabildiği gibi kilogram bazında veya parça, makina gibi tüm gönderimlerinizide gerçekleştirebilmekteyiz. Rutin gönderimlerin yanı sıra çok acil durumlarda jet uçaklar ile taşımacılık yapılmaktadır. Bu durum için çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm gönderimlerinizin zamanında, ekonomik ve güvenli bir şekilde teslim edilmesi için yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Kapsamlı ve çok yönlü bir havacılık firması olarak, yurtdışı temsilciliklerimiz ve dünyaca ünlü havayolu firmaları ile olan işbirlikteliklerimiz devam etmektedir. İstanbul merkez ofisimiz dünya çapında hava kargo taşımacılığı taleplerinize mükemmel çözümler sunmak için müşterilerine aralıksız hizmet vermektedir.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]

TÜM ÜLKELER