İsteğe göre hazırlanmış ya da tasarlanmış tüm yükler Fransa uçak kargo ile sevdiklerinize ya da iş ortaklarınıza postalanmaktadır. Servex Air, ambalaj, gümrük, depolama alanlarında uçuş öncesi ve uçuş sonrası lojistik destek sağlamakta ve tavsiyelerde bulunmaktadır. Bu disiplin içerisinde Fransa’ ya transfer etmeyi düşündüğünüz her şeyi Fransa uçak kargo hizmeti ile hayata geçirebilirsiniz. Sadece uçuş öncesi değil, uçuş sonrasında da kargonuz teslim adresine ulaşana kadar takip sistemini korumaktadır. Servex havacılığın moderatörlüğünde gerçekleşen Fransa uçak kargo ile tüm acil gönderilerinizi ya da sabit gönderilerinizi uçak kargo seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Servex Kargo

Kargo ve taşımacılık artık bir sektör olmaktan çıkıp bir endüstriye dönüşmektedir. Kargo endüstrisi, son derece önemli bir iş kolu olarak her geçen gün saygınlık kazanmaktadır. Bu işkolundaki uçak kargoculuğu, son derece ekonomik düzeyde yapıldığı için birçok insan tarafından da tercih edilmektedir. Hızlı ve güvenli bir kargo hizmeti olan uçak kargo, ihtiyacınıza uygun hava araçları ile acil ya da rutin gönderilerinizi transfer etmektedir. Servex air, yurt dışına veya yurt içine transfer edilecek kargonun güzargahı, ağırlığı ve süresine göre en uygun planlamayı yaparak çalışan bir firmadır. Servex air, sizin ihtiyacınıza ve bütçenize uygun seçenekleri ile uçak kargo hizmetinden faydalanmanızı hedefleyen bir firmadır. Yaratıcı ve kurumsal çözümleri ile her sezon aklınızdaki projelerinizi hayata geçirmenizde yardımcı olmaktadır.

Dünyanın birçok noktasında hava kargo hizmeti veren Servex air, Avrupa’da da hizmetini sürdükmekte, Fransa’dan dünyanın birçok ülkesine olduğu gibi Türkiye’den de Fransa’ya havayolu kargo taşımacılığı yapmaktadır. Gümrüklü ürünlerinizi de gümrüklendirme işleminden sonra teslim edebilmekte, bu işlemler sırasında da müşteriye destek olmaktadır. Acil kargo ihtiyaçlarınıza her an cevap vermeye hazır olan Servex Kargo’ya paket ve evraklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Ülke içi birkaç saatte kargo teslimi gerçekleştirebilen firmamız da müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulmaktadır.

Doğa Mucizesi: FRANSA

Fransa, dünya üzerinde sayılı güzelliklere sahip ülkelerden bir tanesidir. Rivayet odur ki Tanrı, Fransa’yı özene bezene, dünyadan bağımsız olarak yaratmıştır.

Paris, Marsilya, Lyon muazzam doğası ve olağanüstü yapıları ile Akdeniz ve Atlas Okyanusu’nda adeta parlayan bir inci gibidir.

Sanat ile kültür ile bilgelik ile harmanlanmış bir ülkedir Fransa. Resim, heykel, edebiyat gibi güzel sanat dallarının anavatanıdır, Paris. Dünya’ya birçok değerli insan yetiştirmiştir. Gezip görülecek, keşfedilecek birçok yeri vardır. Paris-Eiffel Kulesi, Notre Dame Katedrali-Paris, Louvre Müzesi-Paris, Versay Sarayı-Versay, Normandiya-Bayeux Plajları, Bordeaux, Nice, Cannes- Monaco, Şanzelize-Paris, Lyon, Marseille, Bermuda Şeytan Üçgeni efsanesi ve daha neler neler… Fransa, her şehri ile ayrı bir güzellik, ayrı bir ilüzyon, ayrı bir doğa sunar. Ölmeden önce mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında gösterilen Fransa, birbirinden güzel yapıları ve tarihi ile milyarlarca turisti ağırlar.

Doğusunda Ren Nehri’nin batısında ise Atlas Okyanusu’nun yer aldığı Fransa, Batı Avrupa’da bulunmaktadır. Andorra, İspanya, İsviçre, Almanya, Belçika, Lüksemburg, Monako ve İtalya ülkeleriyle sınır komşusu olan ülkenin başkenti ve en büyük şehri Paris’tir. Resmi dilin Fransızca olduğu ülkenin yönetim biçimi yarı başkanlık sistemidir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla cumhurbaşkanı ve başbakandan oluşmaktadır. 843 yılında Verdun Antlaşması ile bağımsızlığını kazanan Fransa’nın toplam yüzölçümü 640.679 km²’dir. Nüfusu 66,616,416 olmakla birlikte ülkede kullanılan para birimi Euro’dur. 28 Eylül 1958 yılında anayasanın kabulünü gerçekleştiren Fransa,26 yönetimsel bölgeye ayrılmıştır. Toplamda 100 ilden meydana gelen Fransa’nın anakara dışında kalan tek bölgesi Korsika Adası’dır.

Akdeniz ikliminin Fransa’nın güneyine hakim olmasının yanında kuzey bölgelerinde ise ılıman iklime rastlanmaktadır. Kış mevsiminin soğuk, yaz mevsiminin ise yağmurlu geçtiği kuzey bölgelerine nazaran güney kısımlarda tarım sektörü daha fazla gelişmiştir. Yetiştirdiği ve ithal ettiği başlıca tarım ürünleri; patates, şeker pancarı, tahıl, buğday, üzüm, sığır, süt ürünleri balıktır. Fransa’da ülke ekonomisinin gelir kaynağı açısından temelini oluşturan endüstri sektörü oldukça gelişmiştir. Bunun yanında ekonominin kalkınmasında büyük rol oynayan diğer sektörler makine, kimyasal ürünler, otomobil, uçak, elektronik, tekstil, gıda ürünleri ve turizmdir. Büyük ölçüde ticari ortaklıklarının bulunduğu aynı zamanda ihracat ortağı olduğu ülkeler; Almanya, İspanya, İtalya, Hollanda, Birleşik Krallık ve ABD ‘dir.

Batı Avrupa’nın en gelişmiş ulaşım ağlarına sahip Fransa’nın temelini oluşturan ulaşım ağları demir yolları ağlarından meydana gelmektedir. Yeraltı ve demiryolu sistemleri, tramvay hatlarının dışında toplu taşıma araçları da oldukça gelişmiştir. Otoyol ağlarının en geniş olduğu şehri başkent Paris’tir. Hava ulaşımı açısından da dünyanın önde gelen ülkelerinden olan Fransa’da 478 adet havaalanı bulunmaktadır. Ülkenin ulaşım açısından bir diğer önemli özelliği de dünyanın en uzun köprüsü olan Millau Viyadüğüne sahip olmasıdır. Nüfusunun 12.089.098 olan başkent Paris, Avrupa’nın en fazla turist çeken kentlerinden biridir. Bilim, kültür, sanat, tarihi, ticari ve mimari açıdan Avrupa’nın en önemli şehri olan Paris canlı bir şehir olma özelliğini de taşımaktadır. Aynı zamanda dünyanın en iyi metro ağlarına sahip olması nedeniyle Paris’te şehir içi ulaşım oldukça rahattır. Kar yağışının nadiren görüldüğü şehirde kışlar oldukça soğuk geçmektedir.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]