Güçlü altyapısı ve deneyimli ekibi ile havacılık sektöründe fark yaratan Servex Air, Buenos Aires uçak kargo taşımacılığı yapan en önemli Türk şirketlerinden biridir. Güney Amerika’da bulunan Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e yönelik uçak kargo faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten Servex Air, özellikle acil gönderiler için en hızlı ve hesaplı alternatifleri sunmaktadır. Müşterilerinin zamanının değerini iyi bilen ekiplerimiz, kıtalararası kargo taşımacılığını diğer kargo türlerinde olduğu gibi günler, haftalar değil, sadece saatler içerisine sığdırmaktadır. Servex Air’ in Buenos Aires uçak kargo ücret tarifeleri de sunulan hizmetin kalitesi ile kıyaslandığında oldukça ekonomiktir. Firmamız, özel olarak tasarlanmış modern uçakları ile bireysel ya da kurumsal farkı gözetmeden her türlü gönderinizi güvenle adresine ulaştırmaktadır.

Her Bütçeye Özel Seçenekler

Buenos Aires uçak kargo faaliyetlerimiz, acil bir evrak ya da sözleşmeden makinelere, ihracat ve itlahat mallarına kadar her ebat ve ağırlıktaki gönderileri kapsamaktadır. Özel hizmetlerimiz çerçevesinde kargo uçağı kiralamanız mümkün olduğu gibi, parsiyel kargo taşımacılığımızı da tercih edebilirsiniz. Aynı güzergaha giden farklı müşterilerin yüklerini bir arada taşıdığımız parsiyel kargo hizmetlerimiz, daha ekonomik bir alternatif olarak sunulmaktadır. Parsiyel kargo gönderimlerinizde adresten adrese veya havalimanından havalimanına teslimat talebinde bulunmanız mümkündür. Ayrıca, ara transferler ve uluslararası standartlarda ambalajlama gibi pek çok hizmet de firmamızca sağlanmaktadır.

Buenos Aires Havalimanları

Buenos Aires’te Buenos Aires Arpt. Jorge Newbery ve Buenos Aires Ministro Pistarini olmak üzere iki havalimanı bulunmaktadır. Buenos Aires yakınları havaalanları ise Montevideo (Uruguay) (203km), Rosario (Arjantin) (280km), Punta Del Este (318km), Villa Gesell (321km) ve Salto’dur (354km). Hem Arjantin’in geneli hem de başkent Buenos Aires’te hava kargo taşımacılığı oldukça gelişmiş bir düzeydedir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Buenos Aires uçak kargo hizmetlerinin sıklıkla tercih edilmesinde Türkiye ve Arjantin arasındaki ticari ilişkilerin oldukça yoğun etkisi vardır. İki ülke arasındaki ticaret hacminin son yıllarda gelişme göstermesi, hava kargo taşımacılığına olan ihtiyacı daha da artırmaktadır. Bu potansiyelin bilincinde olan Servex Air, Buenos Air uçak kargo hizmetlerini istikrarlı bir şekilde geliştirmeye devam etmektedir.

“Güzel Havalar” Şehri

İspanyolca’da “Güzel Havalar” anlamına gelen Buenos Aires, Arjantin’in en büyük kenti olmakla birlikte, Güney Amerika’nın da Sao Paulo’dan sonra ikinci büyük şehridir. Atlantik Okyanusu kıyısında yer alan şehir, Río Paraná ve Río Uruguay nehirlerinin oluşturduğu huni biçimindeki Río de la Plata adı verilen ağızda, Güney Amerika kıtasının doğusunda bulunmaktadır. Başkent nüfusunun günümüzde 12 milyonu aştığı ifade edilmektedir. Kentte yaşayanların çoğunluğu İspanyol ve İtalyan kökenlidir. Arap, Musevi, Gürcü, Ermeni, Çin ve Kore kökenli kişilerin de yaşamını sürdürdüğü Buenos Aires’ te en yaygın din Katolik Hıristiyanlık, resmi dil ise İspanyolca’dır. Ilıman iklim kuşağında bulunan kentte yıllık ortalama sıcaklık 16,9 derecedir. Kış aylarında dahi hava sıcaklığının neredeyse hiç sıfırın altına düşmediği Buenos Aires, kar yağışına da çok nadir sahne olur.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]