Servex Air olarak yılların verdiği havacılık tecrübemizle tüm dünyada olduğu gibi Arjantin’de de uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Kapıdan kapıya verdiğimiz teslim garantisi ile havayolu taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olduk. Güney Amerika‘ da bulunan Arjantin halkının hem ülke içi hem de ülke dışına acil kargolarını en kısa zamanda ulaştırmaktayız. Kargolarınızı güvenle teslim edebileceğiniz Servex Air olarak bizim ilk önceliğimiz paketinizin hızlı ve güvenli bir biçimde yerine ulaşmasını sağlamaktır.

Uçak, dünya üzerinde en hızlı ve en güvenli şekilde yolculuk edebileceğiniz ulaşım araçlarından bir tanesidir. Havaalanına girdiğiniz andan itibaren son derece güvenli, rahat ve sorunsuz bir şekilde yolculuk edeceğinizi çok iyi bilirsiniz. Havayolu taşımacılığı bu anlamda her zaman en cazip taşımacılık şeklinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşte uçak kargo da tıpkı bu mantık ile işleyen son derece güvenilir bir taşımacılık şeklidir. Servex Air, Türkiye’de İstanbul menşeli kurduğu uçak kargo şirketi ile hedef kitlesine son derece kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Taşınan her eşyanın, nesnenin, objenin değerinin farkındadır. Birçok ülkeye sunduğu uçak kargo hizmeti ile sınırların ötesine geçen bir şirkettir.

Havaalanı

Arjantin güçlü bir ekonomiye sahiptir. Uluslararası transferleri çok çeşitli insan gruplarını bünyesinde barındırmaktadır. Kokpit olarak da yoğun bir hava sahası yönetimi söz konusudur. Arjantin uçak kargo, Buenos Aries, Cordoba, Mendoza, Salta gibi havaalanlarına taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu uçak kargo hizmeti içerisinde dosya, evrak, zarf, koli, kutu; büyük ya da küçük tüm gönderiler; acil ya da rutin tüm gönderiler yerlerine ulaştırılmaktadır. Arjantin uçak kargo ile bir iş yazışması ya da sözleşmesini hızlı bir şekilde şirketinize ulaştırabilirsiniz. Ya da çok yakın bir dostunuza ya da çok yakın bir akrabanıza özel bir gönderi yollayabilirsiniz. Arjantin uçak kargo ile gönderilerinizin boyutu, ebatı, kilosu asla sorun olmaz. Her şey sizin istediğiniz gibi gerçekleşir.

Gümüş Ülke: ARJANTİN

Buenos Aires, Mar Del Plata gibi, fonetiği insana büyük bir mutluluk veren şehirler vardır Arjantin’de… Arjantin, ”gümüş ülkesi” anlamına gelmektedir. Arjantin denildiği zaman akla tango, futbol, kırmızı et kelimeleri gelmektedir. Ayrıca 50 türden fazla müzik türünün notalandığı özel ülkelerden bir tanesidir. Sanat ve kültür alanında bir hayli gelişmiştir. Sinema, tiyatro, müzik anlamında büyük bir hazineye sahiptir. İnsanları son derece sıcakkanlıdır. Her şehrinin ayrı bir dokusu ve güzelliği vardır. Güney Amerika kıtasının incisi olarak anılır. Gezip görülecek yerlerin başında ise Cataratas del Iguaza, Perito Moreno Glacier, Garganta Del Diablo, Trout & Wine Tours, Cuadrante Sur Kayak Bariloche gelmektedir. Arjantin masalsı bir ülkedir. Başkentinin yani Buenos Aires‘ in ” İyi rüzgar ” anlamına geldiği bu ülkenin, dili adete bir şiir gibi akıcıdır. Dansın, hoşgörülü insanların, tutkunun ülkesidir.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]